Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja azt a gépem,...

Miért csinálja azt a gépem, hogy van egy adott program, feltelepítem, de nem használom 1 hónapig, de utána mégis csak szeretném használni, beírom a keresőbe, nincs találat, de a vezérlőpultban ott van a telepített programok listájában?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 21:14
 1/3 nikimeszaros válasza:

1. : Nem csinál a program start menüt.

2. : Nem pipálod be telepítésnél a Create Start Menu Shortcut -os négyzetet, ezért nem csinál.

2013. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja bocs, már meg van, a program files-ben megtaláltam a .exe fájlt, csak már tiszta ideg voltam, már itt kerestem 30 perce, olyan ideges voltam, hogy kiment a fejemből, hogy megnézzem ott, de hirtelen beugrott hogy hátha ott meg van, gyorsan csináltam parancsikont. Érdekes, hogy utána már talált a kereső a "gimp 2 " -re találatot, és még mindig nem értem, hogy előtte miért nem talált? Valaki tudja? Aműgy már sokszor csinálta ezt más progikkal is.
2013. júl. 26. 21:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs, úgynéz ki a kérdés kiírásánál lehagytam a kiegészítésben hogy gimp2-ről van szó :D de az előző kommentnél már lehetett olvasni :D
2013. júl. 26. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!