Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom leghamarabb elsaját...

Hogy tudom leghamarabb elsajátítani a ps rejtelmeit?

Figyelt kérdés

tudom:google


de én ott igazán jó leírást nem találtam.a videók is olyan mértékben fel vannak gyorsítva hogy nem tudtam követni őket. valaki aki jártas ebben segít nekem?


2013. júl. 26. 21:44
 1/2 tabaki ***** válasza:

1. Dolgozz vele. Hívjál be egy képet, és minden dolgot próbálj ki, hogy mit csinál. Utána találj ki valami egyszerű feladatot magadnak, amelyet a megismert lépésekkel meg tudsz oldani, aztán mindig egy picivel bonyolultabbat. Ha már nagyjából eltájékozódol a programban, látni fogod, hogy a tutoriáloknak a legnagyobb része meddő szöveg olyasféle alapszintű dolgokról, amelyek az adott szerkesztéshez esetleg szükségesek, de semmi újdonságot nem jelentenek. Az igazi fortélyok általában néhány jól megválasztott szerkesztési lépésből állnak, ha már el tudod választani az ocsút a tiszta búzától, könnyebb a lényeget megérteni.


2. Fogj egy jóval egyszerűbb rajzprogramot (például Pixia), és gyakorolj azzal. A PS-nak ugyanis, bizonyos értelemben, nincsenek rejtelmei. A képszerkesztés az, aminek vannak, és a Photoshop ezeknek a kezelésére tagadhatatlanul minden más programnál jobban fel van készítve. A lényeg viszont az, hogy a gondolatmenetet, a lépésenkénti megoldást sajátítsd el, akkor nem fog sokkolni, hogy világelső lopott szoftverrel dolgozol-e, vagy sem. Ha már tudod, hogy hogyan juss el a megoldásig, a Photoshop funkciói között is meg tudod találni a szükséges lépéseket.

2013. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm így fogok tenni
2013. júl. 27. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!