Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok 2 oprendszert...

Hogyan tudok 2 oprendszert telepíteni?

Figyelt kérdés
Win7 van a gépemen, de fel szeretném rakni a 8-at is és úgy szeretném, hogy indításkor megkérdezze, hogy melyikbe akarok belépni. Vagy ha most felteszem a win8-at, akkor alapból minden bekapcsolásnál megkérdezni?
2013. júl. 26. 21:50
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem automatikusan létrehozza az Indítómenüt.

Bár ezt a párosítást még nem telepítettem. A legutóbb XP és 7 párosításom volt, ott a 7 -es felismerte az XP -t és létrehozta az indító menüt. Sőt volt már Win98 és XP párosításom is ott se kellett külső boot loader -ekkel szórakozni. Visszafele meg csak nem fejlődnek tán.

2013. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hozz létre egy másik partíciót a Windows 8-nak és mehet is rá a telepítés a szokásos tiszta telepítés módszerével. A telepítő végigvezet a telepítés menetén. Egyébként a telepítő menüje 99%- ban Windows 7- re hasonlít.
2013. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és igen, meg fogja kérdezni melyik op. rendszert akarod indítani.
2013. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden ment rendesen, csak benéztem, mert a wifi adapter-e nem támogatja a win 8-at.
2013. júl. 27. 03:15
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Az nem olyan biztos. Ha a Win8 nem ismeri fel és a gyártó oldalán nincs fent driver, attól még a chipset gyártó oldalán fent lehet, csak meg kell nézni a wifi adapter vezérlő chipjének típusát.

De az is megeshet, hogy a Windows 7 driver is működni fog. Nekem van egy Xerox Phaser 3117 nyomtatóm, Vista -s driverrel használtam 8 alatt, míg fent volt a 8. :)

2013. júl. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!