Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangrögzítő Windowsra?

Hangrögzítő Windowsra?

Figyelt kérdés
Olyan hangrögzítőt keresnék, ami rögzítés közben le is játsza a hangot. Csak egy jack kimenetem van, az megy a mikrofonba, de így nem hallom mit veszek fel.
2013. júl. 27. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a No23 Recordert használom, a szoftverbázison meg letölthető a Max Recorder! Sajnos azt nem tudom, hogy szól e felvétel közbe! De nem is értem, mert ha nincs hangszóró a gépedben és csatlakoztatni se birsz, akkor sehogy se fogsz hallani semmit
2013. júl. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van hangszóró a gépen. Külső forrásból jön a hang, amit fölveszek, 1 jack-en keresztül, tehát kétfelé kellene osztanom hogy egyszerre halljam is, meg rögzítsem is. Csak mert a Windows hangrögzítője ezt nem tudja.
2013. júl. 27. 13:05
 3/4 A kérdező kommentje:

Már értem a problémát, szarul fogalmaztam :D

Tehát a laptopomban van egy hang kimenet és mikrofon bemenet egy lyukban, mint a telefonokon is. És van egy mikrofon, teljesen máshol, nem hallhatom hogy mit vesz fel. Ezt dugom bele a gépbe, de ha felveszek valamit tegyük fel a Windows hangrögzítőjével, csak annyit látok hogy számol, de hogy valójában mit vesz fel, azt nem hallhatom, csak a felvétel után. Vagy, jelen esetben, mármint a kérdésem szerint, hogy egyszerre rögzíti mp3-ba vagy wav-ba vagy akármibe, és közben a laptop hangszóróján keresztül lejátsza élőben, hogy mit is vesz fel.


Remélem érthető :D

2013. júl. 27. 13:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, miközben ennyit tököltem rajta, megtaláltam a megoldást: A VLC-vel is lehet hangot rögzíteni, és közben le is játsza! Igaz a tömörítésével nem vagyok megelégedve, egy 7 MÁSODPERCES hangfelvétel 1,5 MB!! Úgyhogy még várok egy olyan progrira, ami egyszerre rögzít és játszik le, aztán ha nincs más, marad az hogy valami felvevőprogival rögzítek, közben meg a VLC-vel hallgatom :S
2013. júl. 27. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!