Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Betűtípusokaz töltöttem le a...

Betűtípusokaz töltöttem le a netről, de amikor emailben vagy dokumentumban küldtem, a címzettnek nem jelent meg úgy. Mit kell tennem/tennie, hogy ezek megmaradjanak olyan formában, ahogy küldöm?

Figyelt kérdés
internetről letöltött betűtípusok

2013. júl. 27. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
..hogy akinek küldöd annak a gépén is fent legyen
2013. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:
100%

Az e-mailnél nem tudom, még sosem próbáltam, de dokumentumnál be kell ágyazni a betűtípust. Enélkül érthetően nem tudja egy másik gép megjeleníteni, hiszen azon nincs meg a választékban.

Wordnél ezt a következőképpen teheted meg:

Eszközök-Beállítások, majd itt a Mentés fül. Jelöld be a "TrueType betűtípusok beágyazása" mezőt.

Mint ebből is sejthető, csak a TrueType betűket lehet beágyazni. És még arra is számíts, hogy a dokumentum méretét jelentősen megnövelheti.

2013. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!

Azt sem tudtam eddig, hogy mi a különbség a True Type meg az Open Type meg a többiek (mik is azok?) között.

2013. júl. 28. 12:01
 4/4 Lajos54 ***** válasza:
2013. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!