Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanatok valami erős virusir...

Mondanatok valami erős virusirtot ami sok virust ismer?

Figyelt kérdés

most jelenleg a McAfee Internet Security van telepitve gyarilag de azt vettem eszre hogy nagyon zabalja a gepet


Intel Celerom b830 dualcore 1.80GHz

ram 2GB

windows 8 64bit


2013. júl. 28. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
avast az jó, de szerintem az is fogná, még a nod32-t használtam csomó ideig, szerintem az is jó, és az nem is fogja annyira, de van még 1000 fajta.
2013. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az avast nagyon jó, csak tudni kell a beállításait.
2013. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
felteszem az avira internet securityt remelem jo lesz es köszönöm a valaszokat.mentek a zöld kezek
2013. júl. 28. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
De az avast gépzabáló, egy négymagosnak meg se kottyan de egy 1.8-as x2 celeron azért már megsínyli, ennek ellenére az avast a best.
2013. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem meg az avast nem zabalja a gepet mert nekem a masik laptopon az van es az gyengebb laptop mint ez
2013. júl. 28. 17:37
 6/6 anonim válasza:
Vipre elötte nekem is volt Avast Nod de a gépem mindig belassult a vipre az avast után 32-öt talált vírusból a nod után 42-öt azóta semmi gondom! Sok barátomnak is ez volt a problémája de a vipre mindenhol megoldotta a vírus problémát azóta azt használják probléma mentesen!
2013. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!