Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagy baj van van. Mi csináljak?

Nagy baj van van. Mi csináljak?

Figyelt kérdés

Egyik nap a leültem a számítógéphez és megnyitottam a google chrome-ot elindult, aztán bezártam mert már nem kellett. Később megint kellett de ezt írta: "A Google Chrome működése leállt." Ezért letöltöttem a Firefoxot de ahhoz is ugyanezt írta. Ilyen már történt és beállítottam a Firefoxot alapértelmezetté. Akkor sem nyílt meg. Aztán észrevettem hogy automatikusan az Internet Explorer-t állította vissza.

Mit csináljak?



2013. júl. 28. 19:20
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

A vezérlőpulton a "Programok telepítése és ... eltávolítása" segítségével szedd le a gépedről a Chrome-ot és a Firefox-ot is, majd keresd meg a "Program files" mappában a "maradékukat, és azt is távolítsd el. Ez utóbbi azért kell, mert különféle beállítások (így a hibák is) a program eltávolítása után is megmaradnak.

Ha van valami jó Registry takarító programod, azt sem árt lefuttatni.

Ezután telepítheted újra azt a böngészőt, amelyik neked szimpatikus. Remélhetően most már jól működik majd.

2013. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én voltam a hülye... Egy weboldalon (hogy lehettem ilyen hülye) rossz mást töltöttem le amit kellett volna méghozzá ilyen MyWebsearch vagy mit és ez blokkolta a böngészőket...

Kaptam egy üzenetet (miután megpróbáltam megnyitni a böngészőt) hogy ezek a hülyeség blokkolja a böngészőket és megkérdezte hogy törli-e őket. Igenre kattintottam és sikerült megcsinálni.


Tehát sikerült, és köszönöm a választ. Kaptál zöld kezet. :)

2013. aug. 2. 22:17
 3/3 A kérdező kommentje:
oh véletlenül odaírtam az első sorba hogy rossz... sorry
2013. aug. 2. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!