Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen módon nyílik meg...

Miért ilyen módon nyílik meg a Firefox? Hogy lehetne visszaállítani?

Figyelt kérdés

Csak 5 cm a monitor alján, a teljes méret gombra kattintva lesz rendes.

Talán valami frissítés hozta.

(Amúgy Windows7, bár ez nemigen fontos.)

Ez a dolog nem is a Firefox megnyitásakor idegesítő, hanem mikor valamilyen oldalon képeket akarok nézegetni, és rájuk kattintva mindegyik így nyílik meg.


[link]


2013. júl. 29. 05:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd a kurzort az oldal legfelső pereméhez mindaddig, amíg egy kis fel-le nyilat nem látsz, majd az egér bal gombjának a nyomva tartásával , húzd a normális helyre!

Vagy az asztali ikonon, jobbklikk---Tulajdonságok---Futtatás---És jelöld be a normál ablakot !

2013. júl. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Sajnos, a helyzet fokozódik...

Bár már vagy két hete fennállt ez a probléma, most, hogy megpróbálkoztam volna valamivel, a megnyitott Firefox-ablak teljesen jól jelenik meg. Megnéztem a futtatásnál, ott a normál ablak van bejelölve, de kipróbáltam, teljes méretnél is minden ugyanolyan.

Ámde sajnos, ami a lényeg lett volna, pl. az Index-fórumban megnyitogatott képek továbbra is ugyanúgy, lent jelennek meg.

Hiába húzom fel őket a címsornál fogva a rendes helyükre, vagy növelem meg őket, ahogy a teljes ablakot írtad, a felső szegélyen lévő fel-le mutató nyíllal, mert bezárás után a következő kép is ugyanúgy lent jelenik meg.

2013. júl. 29. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Töröld le, majd telepítsd újra a Firefox-ot, és valószínű megoldódik a gond !
2013. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy talán, de akkor elveszíteném az egyéb beállításokat, meg az ezer könyvjelzőmet.

Bár nem bíztam benne, de azért rátelepítettem a mostanira az előző verziót, de ahogy gondoltam, a beállítások maradtak, a probléma is.

Valamit csak lehetne állítani...

2013. júl. 29. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!