Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltudom telepíteni rá ezt az...

Feltudom telepíteni rá ezt az operációs rendszert?

Figyelt kérdés
Régebben vettem egy Dell laptopot de szeretnék venni egy újat. Találtam elég jó ajánlatokat, csak operációs rendszer nélkül kínálják. Amikor vettem az előző laptopom kaptam hozzá egy Vista operációs rendszert. És azt szeretném tudni, hogy, ha veszek egy újat minden gond nélkül feltudom telepíteni rá?

2013. júl. 29. 13:15
 1/4 sadboj válasza:
Persze, szerintem ha ennyire nem vagy jártas a témába akkor inkább vid szervizbe pár ezer forintért meg csinálják a rendszer telepítést !
2013. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Vszeg oem verziójú a vista, ami azt jelenti, hogy ahhoz a géphez van, amivel vetted. Ha azon már egyszer aktiválva lett, akkor az új gépen kétséges, hogy a ms engedi-e majd az aktiválást. Sztem nem, és akkor -asszem- 30 nap múlva kinyiffan.


2. Ha modern gépet veszel, akkor könnyen elképzelhető, hogy csak win8hoz (esetleg még win7hez) lesznek hozzá driverek, így a vista kiesett a játékból.


3. A vista suttyó oprendszer, szal alapból felejtős. Win8 ~25eFt körül kapható külön.

2013. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 29. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó modja jól atól is függ a dolog milyen alaplap van aba a laptopba amit venni szeretnél ? Ahol veszed kérdezd meg viszi e a vistát ja és nem mediamrk ba Tesco Metro ba vegyél gépet hanem számitógépszaküzletbe a Tesco átver meg társai is. Lényegében én megértelek szeretnéd a vistát mert azt nemtudom hogy van e pénzed új windows ra de mondom alaplapon múlik minden én amit elöször néztem alaplapot vistát nem támogatja a mostani viszont mindent támogat csak a windows 96 98 at azt szerintem nem.
2013. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!