Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel színezhetném ki a...

Mivel színezhetném ki a rajzaimat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek rajzolni,de néha unom már,hogy ceruzákkal és tollakkal színezgessem a rajzaimat. Szeretném őket néha gépen színezgetni, de nem igazán van ötletem rá, hogy milyen programmal. Egyszer próbáltam photoshop-pal, de az a verziója valahogy nem jött be és kicsit nehezítette a tájékozódást az angol nyelv. Valahogy a képszerkesztőknél jobban fekszik a magyar. :) Tudnátok esetleg ajánlani olyan programot, amit viszonylag egyszerű kezelni és magyar nyelvű? Ha tudnátok egy letöltő linket adni mellé,azt nagyon megköszönném.
2013. júl. 29. 16:53
 1/4 SimkoL ***** válasza:
2013. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,máris találtam néhány kedvemre valót. :)
2013. júl. 29. 17:25
 3/4 tabaki ***** válasza:

Hm... Mióta idegen nyelvű a Gimp? Hogyhogy ez eddig még nekem nem tűnt fel?

Ha esetleg emiatt átugrottál volna rajta, nyugodtan töltsd le a saját oldaláról:

[link]

Kiváló, ingyenes (tehát nem póbaverzió, mint a linkelt oldal legtöbb pogramja), és még magyarul is jól tud.


Egyébként mit értesz azon, hogy egyszerű kezelni? Fogod az eszközt, beállítod a tulajdonságait, húzgálod a lapon. Az ne zavarjon, hogy a program ezerszer többet tud, mert te nem azt a kilencszázkilencvenkilenc ezredet használod, hanem ezt az egyet. Az meg pont olyan egyszerű, mint az összes többi rajzprogramban, Painttől Photoshopig. Az egyetlen különbség, hogy nagyobb tudású programban korlátlan lehetőséged van továbbfejlődni.

2013. júl. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van,ez az "egyszerű kezelés" nem pont egy jó megfogalmazás volt. Végül is tényleg csak azt fogom használni, amire szükségem van. Nem tudom hirtelen hogyan pontosíthatnám a gondolatom, de lényegében választ/megoldást kaptam a kérdésemre,szóval elégedett vagyok. :) Köszönöm szépen a linket,ki fogom próbálni ezt is! :)
2013. júl. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!