Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tauri No GCD Hack?

Handsome J. kérdése:

Tauri No GCD Hack?

Figyelt kérdés
mint a kérdésben is szerepel olyan müködö global cd hackeket keresek amiket private szerver nem mutat ki wow-ban. thy

2013. júl. 29. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudok. Inkább tanulj meg játszani mint csalni. Megosztom a programot veled, de nagy tudás kell hozzá ezzel nem csak gcd hackelni tudsz hanem akár mit. WPE PRO igen tudom mielőtt jönne, hogy tbc-n használták, de nem wowra tervezték eredetileg sem a lényegét leírom röviden több hónapos kisérletezésekel jöttem rá szinte mindere régebben. Az alap hálózati kapcsolatodat csekkolni kell minél rövidebb ideig amit szeretnél kiszűrni pl spell castokat leállítod egy halom adat kijön rá és hex-be fogja listázni őket amikre filtereket kell írni. Nem árt egy kis szerveres élet előtte, hogy tudd egyántalán hogyan indítsad el :)
2013. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ismernék is egy kattintós programot nem osztanám meg, mert a csalás úgy élvezhető ha valamit teszel érte illetve, ha létezik one click program rá pillanatokon belül szűrhetővé lehet tenni még a wpe hibás packagekat közöl a kliens és a szerver között ezzel a csomagok olyan mint ha valódiak lennének pl ki filterezel egy bosst és átírod a droppját ez teljesen olyan csomagokba fogja a szerver fogadni, mint ha az eredeti dropp esne. Hihetetlen sok idő megtanulni és a hex számrendszert is mire átírsz és értelmezel mindent.
2013. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én s2 -ben mindig 2,2k n vagyok azért keresek mostmár én is mert unom, hogy 2,2k+ on a szerver 90% tolja a wpe-t és társait lásd netherx és haverjai. Unom, hogy elöttem tolja a gcd hacket a pap meg a többi bug a gm meg leszarja.
2013. júl. 29. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Netherx streamel, miért pont őt nézted ki?


Néztem mindenféle hacket, a GCD szerverszinten van szabályozva tehát elég nehéz klienssel hackelni.

2013. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért öt "néztem" ki mert több haverom is tudja bizonyítani köztük én is ismerem eléggé hozzá ne aggódj.
2013. júl. 30. 04:26
 6/6 A kérdező kommentje:
pl-nek csak annyit fűzök hozzá, hogy pár napja egyik ismerős direkt szólt neki hogy húzza ratingere a tescos duduját (4fury 0 trinket) Aztáán mit ad isten pont a haver duduját kaptuk ki arenan a main karimmal miközben tudtuk h most csinálják a második haver tescos duduját azaz tudtuk h netherx van fenn vele. Na most a srác 4 furyban 3x anny dmg t tolt ki mint a 6,4k gs es full wf hc dbw contetnfulos feral társam aki évek óta gamel, nem is roszúl. Alapból ehhez nincs mit hozzá fűzni, néha-néha stealth be ment (mintha vanish stunolna FERAL al :D) combat kellös közepén dotban. Azért ez már túlzás kicsit...mi is 2,2k raten vagyunk nem kéne igy lehoznia elhiheted. Sm-es warik nem toltak anyi dmg t mint a srác 4 furyban.
2013. júl. 30. 04:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!