Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cube world. Error: could not...

Cube world. Error: could not connect to server. Eddig jó volt. Most meg senki nem tud csatlakozni. Mi lehet a baj? :S

Figyelt kérdés
Érdekes hogy egyszer még jó valami, egyszer meg nem. Am hamachit nem használunk. Nem is szoktunk.
2013. júl. 29. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki hostolja a szervert portoknak nyitva kell lennie amit használ illetve skype bezavar ha előbb indítod el mint a szervert, mert lefoglalja a portokat 441-től (skypen be tudod állítani mit használjon) illetve a torrent programok is elég sokat lefoglalnak UDP portokon.
2013. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm, elébb indítottam skype-ot, és nem volt jó. De utána resiztem a gépet, és utána se lett jó. Viszont aki csatlakozott hozzám, ő is resizett, de ő megint nyitott skype-ot, utána mondtam neki hogy zárja be mert gondoltam hátha az a baja. Utána ismét csatlakozni akart, de nem sikerűlt. Skype-ból való kilépés után is zavarhatja a portot? Hmm mondom neki hogy resizzen még egyet. port pedig nyitva van ahhoz nem nyúltam mióta megcsinálta ma szervert. Am cube szerver jelzi hogy belépett valaki, csak épp még se:) Nah mindjárt megpróbáljuk megint. Köszönöm a segítséged:)
2013. júl. 29. 20:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Áh most se jó. Utálom a számítástechnikát. Sose jó semmi.
2013. júl. 29. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:

általában nem a géppel van baj, mert az csak és kizárólag azt csinálja, amit a felhasználó csinál.


Kivéve ha HAL 9000 a géped, mert akkor "Sorry I can't let you do that, Dave"

2013. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!