Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb videolejátszó...

Melyik a legjobb videolejátszó program?

Figyelt kérdés
Volt már media player classicom, az nem játszotta le a feliratot. Amikor újra telepítettem, akkor meg az egész kép fordítva jelent meg. Leszedtem az MPlayert, az folyton befagyott. Próbálkoztam a Bs Playerel és a Km playerel, de azok is vagy lefagytak, vagy nem játszották le a filmet. Mit tudtok ajánlani? Most éppen a VLc-vel nézem a filmeket, de ez elég rossz felbontásban játsza le a filmeket.

2013. júl. 29. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
VLC.
2013. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 soccerway ***** válasza:
Felsoroltad a lenyeges videolejatszo programokat, mplayer vlc amit hasznalok, mind jo, a hiba a hozzanemertesedbol fakad, a programok mind jok.
2013. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez bizony így van, ahogy #2 írja. Itt nem a lejátszókkal lesz a baj, hanem a gépeddel, vagy veled, hogy nem tudod rendesen használni.
2013. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor mond meg, hogy ha rögtön letöltés után megnyitom az MPC-t és fejjel lefelé jelenik meg a film, akkor az mitől van?
2013. júl. 29. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
valami kodek-et nagyon-nagyon négerül teettél fel, ha a MPC is rosszul játtsza le. Javaslom törölj le minden kodek packot, azt úgy prószáld meg.
2013. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
media payerel játszd. mpf, és ilyen fekete ikonja van mpf felírattal, régi lejátszó és kicsi a gépigénye 500mhz-n viszi probléma mentessen a 720p-s filmeket, csak a kezelése kicsit szokatlan...
2013. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lényegtelen melyik a legjobb lejátszó. Amiket felsoroltak nem azért jó, mert tökéletes a lejátszója hanem olyan kodekeket tartalmaz. Gyakorlatban alap win lejátszó is mindent kezel, ha codekek fent vannak. Tessék ezt ajánlom neked legjobb codec pack szerintem ami létezik egyben.

[link]

2013. júl. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!