Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez hackel-ő programnak számítana?

Ez hackel-ő programnak számítana?

Figyelt kérdés

Ha létezik ilyen egyáltalán. Egy olyan program, amit most találtam ki, hogy, valakire rákeresek, legyen az facebook.


Aztán ez a program megkeresné az összes olyan internetes oldalt, ahova ő regisztrálva van. Még, ha más néven lenne is fent valahol, azt is megtalálná. Persze a felhasználó nevét és jelszavát nem mutatná ki.



2013. júl. 30. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:

"Aztán ez a program megkeresné az összes olyan internetes oldalt, ahova ő regisztrálva van. Még, ha más néven lenne is fent valahol, azt is megtalálná."

Ez nem "hackelő", hanem "lehetetlen". Egy valódi névből (FB-on valódi nevek vannak 99%-ban) hogy az istenbe találná ki a nickjeit random site-okon? És mely site-okat nézné? Az egész internetet? Esélytelen.


"Persze a felhasználó nevét és jelszavát nem mutatná ki."

Heh, mintha amúgy meg tudnád szerezni. :D


Az, hogy egy névre rákeresel a programoddal, és összegyűjtesz róla publikusan elérhető adatokat, az nem hackelés, hanem crawling. És legális, persze az adott site-ok szabályzataival összeegyeztetve. Pl. a Google-nek vannak korlátozásai crawlerekkel szemben.

2013. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. júl. 30. 19:07
 3/10 tabaki ***** válasza:
Én is kitaláltam egy programot: Megnyomok egy gombot, és a program Mekkából antigravitációval Makkoshotykára vinné a Kába-követ. Az volna a kérdésem, hogy ez szentséggyalázásnak számítana-e?
2013. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért tervezgetsz hacker programokat, mikor szerintem egy windowst nem bírnál újra tenni. XD
2013. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez csak ilyen kereső program lenne, nem én tervezném, de hátha lenne ilyen az interneten.
2013. aug. 1. 19:47
 6/10 anonim ***** válasza:
De nincs, miután az egész elgondolás megvalósíthatatlan.
2013. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. aug. 1. 20:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen! csak ez nem egy program hanem egy kis agyafurtság kell hozzá :P .Én pl két ismerősőmet lenyomoztam ugy hogy találtam róla 5 éves képeket meg hogy hova probált felvételizni annó 10 évvel ezelőtt.
2013. aug. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagy ügy...

5 éves kép: megnézed a családját iwiw-en

felvételi: beírtad a nevét Gugliba, és voltál olyan mázlista, hogy még publikus volt a felvételi lista a középiskola honlapján...


De azt továbbra sem tudod kitalálni, milyen nick-jei vannak és hova regisztrált. Erről van most szó. És ez még mindig lehetetlen.

2013. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked meg nekem igen, de nem lehetetlen!
2013. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!