Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha csak magas grafikán tudom...

Ha csak magas grafikán tudom futtatni a bf3-at (ultrán is csak füstben és robbanásnál van egy kis-közepes lagg), akkor tudnám futtattni a crysis 1,2,3-at és a bf4-et?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül, a bf 3nak nem kell directx 11es videókártya, míg a Crysis 3 nem indul csak direcxt 11esel !

Kevesebbet kellett volna találgatni hogyha leírnád a videókártyád típusát

2013. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mutass egy vga t, ami highon\ultrán viszi a bf3 at, és nem támogatja a dx11 et.:)

Crysisokat nem tudom, az első óta nem játszottam velük, bf4 az alfa alapján fog futni, de majd kiderül, hogy mennyire változik a gépigénye(anno azt írták, hogy ha az alfa jól megy, akkor a végleges is jól fog, de őszintén megvallva az szarul nézett ki, szóval nem tudom).

2013. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a videó kártyám: Radeon 7700 HD
2013. júl. 31. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Látom a dx fogalmával sincs mindenki tisztában. Dx futtatást a kártya előre írt jegyzékei határozzák meg (ez tartalmazza haj, arc, árnyék részleteket) és itt jön amiért leírtam a win 7 dx 10-ig támogat amit nem is tudsz frissíteni ezáltal akár mit futtatsz dx 11 módban "ha el is indul" nem fogja előnyeit használni, mert szoftveres háttér nincs meg neki. Crysis 3 nálam közel 2 éves konfiggal high beállításokon fut kivéve az élsimítás közepes beállítással 40 fps körül ketyeg. Aki szeretne dx11 támogatást kötelező a win 8, mert régebbi verziókra nem jön ki és csakis a windows updatek fogják telepíteni dx11 technologiát pár hónappal ezelőtt jött le dx11.1 frissítés.
2013. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit kihagytam mi a következtetés ? Win 7 alatt próbáltam ki crysis 3-at tehát dx10 módban fut és nem a játék grafikája határozza meg futni fog vagy nem, hanem mennyire optimalizálták. Itt gondolok egy pc-s porta ami a legroszabb port eddig gta IV közel 2 év foltozgatás után is ultra módban NASA géppel lehet futtatni és a grafika akkor is elavultnak látszik egy újabb játék mellett aminek negyed annyi a gép konfig zabálása.
2013. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A GTA4 és a Crysis 3 optimalizálása elég gyatrára sikerült, semmi kétség...

A BF4-nek szerintem, csak nőhet a gépigénye az Alpha óta (alfában még sok textúra hiányzott, sok felszerelés, stb.), bár biztos lesznek optimalizálások. Attól függ az milyenre sikerül.

Mindenesetre a Crysis 1 és 2-vel, biztosan fogsz tudni játszani! ;)

2013. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én konfigom (M5A97 LE R2.0, FX-6300, GTX550Ti, 8GB 1600MHz)

Bf3-at fHD-ben highon viszonylag jól bírja 35-45fps, 1366*768-on ultra, élsimítás off, Crysis 3-at Very High-on, DX11-gyel (igen Win8), High Resolution pack-kal 1366*768-on 40-50fps.

Ha ilyesmi vasad van nem lesz bajod BF4-gyel sem.

2013. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!