Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent az offline navigáci...

Mit jelent az offline navigáció telefon segitségével és hogyan müködik ez? Ehhez valamilyen előfizetés kell?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom - de majd kijavítanak, ha nem - annyit tesz, hogy helymeghatározás nincs - tehát azt nem tudja, hogy hol vagy - hanem csak a térképet tudod megnézni és az útvonalat, hogy hol merre kell menned. Remélem érthetően leírtam.
2013. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az offline navigáció azt jelenti, hogy egy előre letöltött térképet használsz, nem pedig folyamatosan a netről tölti le a frissített, javított térképet.


Egy offline navigációni s lehet GPS-t használni, nem feltétlen olyan, mint egy google térkép ami le van mentve, csak nem feltétlen up to date a térkép, de attól még mondja, hogy balra menjél.

2013. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyi a különbség, hogy offline navigációban az azelőtti netre kapcsolódásod területeit ami letöltött nem frissíti. Maga a programnak pl M.O térképe esetén, ha letöltötted már nem szükséges internet kapcsolat csak gps bekapcsolása, viszont frissítések, változások miatt hetente érdemes netre fellépni és megnézni jött-e frissítés, ne hogy egy nem létező útra vigyen el és egy tóban köss ki :D
2013. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A GPS használatáért kell külön fizetni?
2013. aug. 2. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha van a telefonban, akkor azért nem kell fizetni, a navigációs szoftverért kell, ha nem találsz rá jó feltörtet.
2013. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Melyik a legjobb ingyenes navigációs szoftver, esetleg melyik fizetőst érdemes megvenni?
2013. aug. 2. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!