Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Grand Theft Auto Episodes...

Grand Theft Auto Episodes From Liberty City EFLC. Exe működése leállt mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Régebben pár napja mikor fel raktam a játékot így jártam vele aztán kipróbáltam mindent köztük újra telepítést is és jó lett nem dobott ki ott ahol szokott,aztán tegnap játszottam volt egy küldetés ahol kommandósokat kellet lelőni engem ki lőttek nem volt kedvem újból kezdeni ma neki rugaszkodatm és ugyan azon küldetés közben jött a hiba üzenet EFLC.exe működése leállt most mi a frász ez most már ott okoz hibát ahol éppen gondolja vagy mi tegnap itt nem volt semmi gond.

2013. júl. 31. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg nem raktál fel modokat ? vagy valami Trainert nem használsz közbe ? mert ezektől szokott lenni crash
2013. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi ilyet nem raktam fel csak a játékot meg a pacheket meg a cracket
2013. júl. 31. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!