Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok 1 letöltő linket adni...

Tudtok 1 letöltő linket adni ehhez a Driverhez? (Lent)

Figyelt kérdés
Nvidia GeForce 7100 GS hiába keresem nem találom a legfrissebb drivert ha esetleg tudnátok 1 letöltő linket azt nagyon megköszönném ja és a far cry 2-höz kellene
2013. aug. 1. 08:28
 1/5 soccerway ***** válasza:

[link]


Kiválasztod a kártyát a rendszert sé letöltöd, de

ajz a kártya nem átékra való mert gyenge és csak 64 bites, far cry 2-re alkalmatlan, taán az 1 eldöcög rajta.

2013. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ezek mit jelentenek 700 series meg az a prudect? nem értem légyszí segits(etek) Köszi
2013. aug. 1. 08:52
 3/5 A kérdező kommentje:
vagy itt már a videkártya ki van választva csak klekell tölteni?
2013. aug. 1. 08:54
 4/5 soccerway ***** válasza:
Mivel kezdodik a kartyad Neve? 7-tel, akkor kivalasztod hogy geforce 7 series, windowsodat s ennyi. Alatta search, aztan download. Majd ha elindulna a far cry 2, elvezed a diavetitest, jatszani nem fogsz tudni vele.
2013. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megvan köszönöm :) diavetítés?? már régen is játszottam vele és most is feltettem és rendesen működik
2013. aug. 1. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!