Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a windows?

Miért csinálja ezt a windows?

Figyelt kérdés

Windows 7 - Ultimate op.rendszerem van és a probléma az, hogy tegnap még tökéletesen működött minden nem is lett semmi telepítve, és egy nap alatt azaz a mai napra elkezdett olyan dolgokat csinálni, hogy ha elindítok egy játékot vagy bármilyen alkalmazást akkor vissza vált a tálcára és háttérbe teszi az alkalmazást(tehát előtérbe jön a tálca) miközben ezt írom éppen a böngészővel is ezt csinálja és ilyenkor nemtudom folytatni az írást.. A gépbe 2-3napja lett csatlakoztatva egy USB-s TP-LINK WN821N, és annak a drivere/programja lett feltelepítve. Ha valaki tudja miért csinálja ezt kérem segítsen.

u.i.: Újraindítani is próbáltam a gépet.



2013. aug. 1. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
viruskeresest csinaltal?
2013. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen csináltam, Microsoft Security Essentials-al, de nem talált semmit.
2013. aug. 1. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
mse az nem sokat er..probald a rendszert vissza allitani egy korabbi idopontra amikor meg normalisan mukodot
2013. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a visszaállítás sem segített, egyéb ötlet?
2013. aug. 1. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
reinstall?
2013. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem abba valami virusnak kell lenni futtasd le az eset virusirtot
2013. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges az, hogy ez az egész a sztereo keverő miatt volt? Csak mert régen ugyebár CoD-oztam és nem akart elindulni a játék.. Erre találtam egy olyan megoldást h engedélyezni kell az alapból letiltott sztereo keverőt. Most ezt újra letiltottam és el ne kiabáljam de most úgynézki nem dobál le a tálcára... Érdekes...
2013. aug. 1. 12:28
 8/8 anonim ***** válasza:
lehetseges nem kizart.ha jo most akkor hagyd ugy ne alligasd
2013. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!