Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a Narnia 2...

Miért nem indul el a Narnia 2 játék?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem és meg van minden gépigénye és akkor sem indul el. Elfeketedik a képernyő és aztán kikapcsol. Miért van ez?

2013. aug. 1. 12:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
crack
2013. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
crack-eltem és akkor is
2013. aug. 1. 12:25
 3/14 anonim ***** válasza:
itt a bizonyíték hogy miért érdemesebb inkább megvenni a játékokat. vedd meg nem hiszem hogy olyan drága játék lenne
2013. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megvettem a játékot meg van a CD-je. 2 CD-s amit össze kell pakolni, ki kell csomagolni winrar-ral és utána Daemon tools-szal kell telepíteni.
2013. aug. 12. 17:53
 5/14 anonim ***** válasza:
ha megvetted akkor minek kell kicsomagolni és minek kell hozzá daemmon tools. így ez nem függ össze az eredeti játékokhoz nem kell daemon tools.
2013. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pedig itt van a játék Itt a CD Kell hozzá Daemontools és ki is kell csomagolni!
2013. aug. 19. 09:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Te megvagy húzatva.
2013. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meghúzatva. Értsd már meg. Meg van a CD. 2 CD-s a játék. Össze kell pakolni a file-okat egy folderba aztán ki kell csomagolni és aztán Daemontools-szal elindítani a telepítést. De nem utána nem indul el. Pedig Crack-keltem is.
2013. aug. 22. 09:38
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha megvetted és eredeti, akkor nem kellene egy mappába csomagolni a valószínűleg rar fájlokat, majd crackelni...


Nem értesz hozzá, de mondod a hülyeségedet.

És ha "te mindent jól csináltál", akkor a géped nem elég hozzá. Ellenkező esetben, nem csináltál valamit jól, pedig mondod. Ezzel az infóval pedig nem tudunk mit kezdeni.


Vedd meg!

2013. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem az eredeti CD. De meg van véve. Elég sokat fizettem érte.
2013. aug. 22. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!