Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem szeretitek a metint?

Mért nem szeretitek a metint?

Figyelt kérdés
A haverjaim is azt mondják,hogy az fogyatékos játék.(én már 1 hónapja nem metinezek).Mi bajotok van ezzel a játékkal?

2013. aug. 1. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
1x játszottam vele és nem látom értelmét. Gagyin van megcsinálva és hasonló értelmű játékokból rengeteg van amik sokkal jobbak. Egy példát fel is hozok kevés személyre szabhatóság 2001 játék grafika béna küldetések sík terület alig vannak mobok vagy ismétlődnek gagyi cuccok amik szintén ismétlődnek. Egy bemutatós szavával élve, ha van egy ork akit pofán baszunk és úgy rakjuk be attól egy ork marad. Sok az újra felhasználás és nem tetszik. Összegezve olyan mint egy garázs project p2 gépre. 2002-03 között biztos jó játéknak mondtam volna bár azt is kétlem :)
2013. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

-Alex-

Szerintem más stílust kedvelnek monduk avutós motros játékokat kedvelik jobban vagy csak nem ismerik a játékot mármint a Metin 2 -t .Vagy csak nem ismerik , vagy biztos az originál Metint játszották nem bírták elérni a kedvező szintet és ez lehet az oka .

Én már 3 -éve játszom és lepróbáltam a változatos verziókat is szerintem klassz mind . Utoljára itt regiztem és gyorsan fejlődik magyar szerver ... [link] . Kipróbáltam ezt is itt gyors fejlődés van viszont németül van de itt 200 a max karakter erősség . [link] . Szóval ne törődj senkivel , ne másnak akarj a kedvibe járni csináld azt amit szeretsz ha Metin akkor Metin .

2013. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!