Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fraps-al lehet videó alá...

Fraps-al lehet videó alá zenét bevágni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 13:02
 1/3 Aznath válasza:
100%
Nem pontosan értem a kérdést, de én úgy tudom Fraps-el a videót tudod rögzíteni, majd utána azt a videót szerkeszteni más programmal és zenét berakni a videó alá. Maga a Fraps csak rögzítő program, de mondom még egyszer annyira nem értek hozzá, biztos lesz okosabb válasz adó:)
2013. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első. A Fraps az alapvetően képernyő, vagyis inkább játékok rögzítésére kihegyezett program.

Szerkeszteni nem lehet vele.

2013. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy a játékkal egy időben felvenni hangot. Igen. Beállítod frapsban windows hangokat rögzítse elindítod a zenét a játékot majd a felvételt. Szerintem felesleges, mert alapból sok gb tömörített formátumot csinál amit konvertálnod kell feltöltés vagy hordozás előtt és vegasba vagy valami egyszerű vágoba amibe berakod lehet hangsávot rakni alá.
2013. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!