Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja van a gépemnek?

Mi baja van a gépemnek?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra történt, bekapcsoltam a gépemet és valamiért nem engedett be a Vendég fiókba ( azt szoktam használni ) és a renszergazdába sem, így csak egy harmadik fiókról tudok belépni, szerencsére több van rajta.

Amikor ide belépek körülbelül 5 percet kell várnom míg belép egyáltalán, utána még néhány perc mire behozza az internetet, a tálcán semmit nem jelenít meg, ha lekicsinyítem valamelyik ablakot azt nem tudom újra előhozni, hang valamiért abszolút nincs most rajta. Mi történhetett vele, és hogyan tudnám rendbehozni?


2013. aug. 1. 14:08
 1/2 soccerway ***** válasza:
Lehet eddig birta a windows, de sokminden lehet, talan egy virus is rasegitett, kartevo kereses, ujratelepites.
2013. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet hogy a windows lesz a probléma, van hogy kékhalált mutat a képernyő és újraindul a gép. Köszi a választ!
2013. aug. 1. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!