Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Motion trackbe képet is lehet...

Motion trackbe képet is lehet rakni?

Figyelt kérdés

Ha igen hogy és tutoriaalt is adnátok hozzá mert mindenhol csak szöveg van.

Előre is köszönöm ja és sony vegasba vagy Ae-be.



2013. aug. 1. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt is már rengetegszer kérdezték és szintúgy megválaszoltam ezért a legrövidebb válaszom. IGEN. Ugyan azt csináld amit a tutorial videókon csak képet tegyél be az írás helyére, de ne akkorát, hogy kitakarja az képernyőt.
2013. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de hol válaszam ki a képet mindenhol kerestem már elhiheted és nem akartam kiirni ezt a kérdést de már meguntam hogy nem találom.
2013. aug. 1. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Basszus akkor ne motion trackel kezd, ha az alapjait nem tudod. Vegasba behúzod a képet és ahol tartani akarod manuálisan azt a sávot szerkeszted a motion trackbe. After effectsbe motion track után kész a képet simán behúzod balra a fájlkezelőbe és egy komponensbe rakod a motion trackel és rákapcsolod. (átmész komponensbe szerkesztő módba) csiga szerű ikont ráhúzod a motion trackre.
2013. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából szoktam videózni de azokat amiket ott szerkesztwk mind pinnacle studioval csinálom és hát ott ilyen nincs ezért kéne itt megcsinálni.
2013. aug. 1. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit nehéz lenne ismerete nélkül elmondani rendes szavakkal amit kell használni, mivel nem ismered. Ajánlom mindig amikor új dologba fogsz az alapokkal kezd és amikor ki ismered magad milyen eszköz hol van mehetnek a nehezebb dolgok. Előző válaszadó vagyok.
2013. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mert teljesen igazad van csak mondom nekem ez kivételes alkalom hogy nem elég a Pinnacle mert azt már ismerem.
2013. aug. 1. 15:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Végülis sikerült nagyon szépen köszönöm.Mondjuk gagyi lett de hát most előszőr csináltam.
2013. aug. 1. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!