Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítene? Videókészítő...

Valaki segítene? Videókészítő programot keresek MAGYARUL, INGYEN.

Figyelt kérdés
Tehát olyanra lenne szükségem, hogy képeket, videókat összeszerkeszteni, alatta pedig zenék mennének. Windows movie maker-t már próbáltam, de sajnos valamiért nem tudok videót illeszteni bele. Hasonló programot keresek. Végülis olyasmit, mint a power point, csak persze sokkal modernebb, fejlettebb verziót.

2013. aug. 1. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Power point prezentáció bemutató és nem egyenlő a videó vágó /szerkesztő programokkal. Általában a Magyar programok nem valók semmire ezért sony vegast ajánlom ami egyszerűen kezelhető.
2013. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet. persze, azt csak viccből írtam, mert amíg 7-8 éves voltam, azzal csináltam kisfilmeket. arra kéne, hogy az év alatt készült képeket egy videóba teszem, ha van videó, azokat is belerakom, és hogy ne legyen olyan snassz, zene megy alatta. erre tökéletes volt a power point. most már komolyabb programot keresek :)
2013. aug. 1. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:

"Windows movie maker-t már próbáltam, de sajnos valamiért nem tudok videót illeszteni bele."

Ha abban a tévhitben vagy, hogy a PPtal készült prezentáció video, és azt akartál beilleszteni WMMbe, és azért nem is sikerült, akkor készülj fel csalódások sorozatára, mert PP bemutatót kevés videoszerkesztő (értsd: vszeg 0) fogad el!

2013. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BM-Striker ***** válasza:

[link]


Ez képes olyan formátimba konverálni a ppt-t, hogy a videószerkesztő programok is kezeljék.

2013. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem PPT "videót", hanem sima, fényképezőgéppel készült videót nem tudtam beilleszteni. Nem játszotta le, és nem tudtam elmenteni.
2013. aug. 1. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!