Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Libre Office vagy Microsoft Word?

Libre Office vagy Microsoft Word?

Figyelt kérdés
Jelenleg wordot használok, ott írom a könyvemet, de sokan szidják, és azt mondják a libre office jobb. Valaki szerint pont fordítva. Melyik a jobb a regényíráshoz? És miért? Ti melyiket használjátok?

2013. aug. 1. 20:22
 1/3 soccerway ***** válasza:
Nalam meg nem volt gond a libre office-szal, letisztultabb, izles kerdese szerintem.
2013. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mind a 2 proginak meg van az előnye és a hátránya.A Libre Office ingyenes a Microsoft Office próbaverziós és aztán fizetni kell érte,hogy használhasd.Nekem már évek óta Microsoft Office van és nincs vele semmi bajom.
2013. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Libri Office annak jó aki egyetemre megy és nem akar 30,000 pénzért Officet venni, mivel ingyenes letisztult ugyanakkor, minden alapvető és szükséges funkció megvan benne, annyi hogy nem Microsoft, én pl. ezt használom, mert én sem akartam leadni 30k-t Microsoft progira. El tud menteni hivatalos Word formátumban is szerintem jó.
2013. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!