Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshoppal Segíteni?

Photoshoppal Segíteni?

Figyelt kérdés
olyan photoshoppot keresek ahol betudok illeszteni fejet egy HERCEGNŐS fejtelen képbe. Szoval van egy hercegnős fejtelen kép és beleakarok illeszteni egy fejet. Probáltam keresni képszerkesztőket de nem találtam olyat ahol hercegnős lett volna meg ahol összetudom illeszteni.

#photoshop #képszerkesztő #Hercegnős photoshop #Hercegnős képszerkesztő
2013. aug. 1. 22:13
1 2
 11/14 qaxqaxqax ***** válasza:
Tökéletes xd megy a like
2013. aug. 2. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 tabaki ***** válasza:

Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!


Sajnálom, Kérdező, én komolyan gondoltam, hogy segítek. Privátot már nem tudtam küldeni neked a fentiek miatt, de ha még visszatévedsz ide, az ajánlatom még mindig érvényes.

2013. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Aki három nap alatt kitiltásra került, bizonyára elég sok troll kérdést és választ hozott össze. Így igaz maradt a feltételezés, hogy a kérdés egyáltalán nem volt komoly.


Közben csodálkoznak az emberek hogy miért nem válaszol senki, de ha 1-2 ilyen kérdésre elmegy feleslegesen az időd és energiád, már te is meggondolod hogy írj-e egyáltalán.

2013. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 tabaki ***** válasza:

Ám legyen. De meg kell mondjam, ha tényleg troli, kár érte, rendkívüli tehetség volt.

Olvastad a Muszasit? Tigrist veszítettünk el...

2013. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!