Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, amivel...

Létezik olyan program, amivel élő HD adást rögzíteni tudok számítógépre? (IMac) pl M1, M2 adásait.

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 10:14
 1/2 anonim válasza:

Sajnos ez nem olyan egyszerű megoldani mint gondolod.

Fél évig dolgoztam rajta míg megoldottam. Saját szoftvert is kellett hozzá írni és most már kifogástalanul működik. Amiket írnak berendezéseket ,nehogy megvedd, csak kidobott pénz.

2013. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom, akkor nem foglalkozom vele:( regen megnyomtuk a gombot a videon es felvette a tv-musort....most az online musorokat kellene rogziteni ugyanazon celbol, pl hogy a meset,amit kihagyott a gyerek ,megnezhesse kesobb, de nem tudom megoldani....:( kulfoldre utazunk, nagyon hosszu a repulout, es szerettem volna felvenni par ora anyagot , hogy nezhesse a gepen. Koszonom az infot!
2013. aug. 5. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!