Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Operációs rendszer...

Windows Operációs rendszer telepítése optikai meghajtó és pendrive nélkül?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy most fut egy 32 bites ultimate win 7 a gépemen.. elméletileg a processzorom tudja a 64 bitet.. minden esetre leírom most ide a configom ha tévednék és valami nem lenne jó javítsatok ki :D

Amd phenom 9750 Quad-Core 2.4 Ghz

4GB DDR2 Ram

Geforce 9800 gt

más szentem nem is fontos említésre..

Nos szeretnék 64 bites Windows 7 Ultimate-t feltenni... valahogy meglehet oldani Pendriwe és Olvasó nélkül?? Mert ha leszedem az iso file-t vagy hasonló telepítőt.. akkor kiírja hogy ellenőrizze hogy önnek a 64 bites verzióra van e szüksége vagy valami hasonló... köszi a segítséget előre is



2013. aug. 2. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
apropó.. amikor ezzel próbálkoztam 2GB ram volt a gépemben.
2013. aug. 2. 19:54
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha xp-t valahogy rá lehetne tuszkolni a windows 7 re így az is jólenne :D
2013. aug. 2. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha most 32 bites oprendszer van a gépeden és 64 biteset szeretnél, de sem meghajtód sem pendrive-od nincs, akkor erre nem lesz megoldás...
2013. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Windows Operációs rendszer telepítése optikai meghajtó és pendrive nélkül?"

Remélem, hogy azért vinyó még van a gépben...

2013. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ha van másik géped, akkor hálózatról bootolva is megoldható. Olyasmie keress neten, hogy "PXE boot install windows 7"

Amúgy hogyhogy nincs USB a gépen? Jóval egyszerűbb lenne arrólk telepíteni. Vagy csak pendriveod nincs? nem tudsz kölcsonkérni? Manapság nem egy drága dolog a 4GB-os pendrive. 1200-1500 ft körül kapsz.

2013. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de persze tudok kérni meg megis oldottam már.. csak kíváncsi voltam lehet e.. köszi a válaszokat.:)
2013. aug. 10. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!