Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom azt megcsinálni...

Hogy tudom azt megcsinálni hogy például rajzolok Adobe Photoshoppal 5 képet és aztán Adobe after effects-be összerakom őket?

Figyelt kérdés
Mert amikor összerakom fehér kockába teszi

2013. aug. 3. 11:17
 1/5 tabaki ***** válasza:
59%
Mutasd már be, mirül van szó, mert bizonyos szint alatt már nem tudom követni a problémákat. Egy dolog világos: Van két lopott szuperprogramod, de egyiket se tudod használni. Minek kell 5 kép "összerakásához" (az mi a fenét jelent?) világelső videós csodaprogram? 5 kocka hosszúságú filmet akarsz? Vagy ha egyetlen képet, akkor miért nem csinálod meg puszta Photoshoppal?
2013. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó haggyuk majd valahogy megoldom látom ez neked magas
2013. aug. 4. 07:05
 3/5 tabaki ***** válasza:
59%
Hát persze, hogy nekem, azért én tettem fel a kérdést, nem például te.
2013. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ugyértettem akkor hogy például rajzolok egy embert és hozzá egy csukott meg egy nyitott szájat és egy hangot aztán közbe állítagtom hogy beszéljen.amugy hang sem megy rajta.

Na ezt mondd meg ha tudod

2013. aug. 4. 12:39
 5/5 tabaki ***** válasza:
100%

Mivel én ilyesmire sem használom a Photoshopot, nincs a szükséges módon telepítve (például hiányzik a DYnamicLink meg a QuickTime), legfeljebb mozgó GIFet tudok vele csinálni. Nálad ezek vélhetőleg megvannak, jobb, ha okosabbak felé igazítalak. Az első csak GIF-készítés, de az animáció alapjai benne vannak:

[link]

Ebben már benne van a QuickTime lehetőségeinek kiaknázása is:

[link]

2013. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!