Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan játékokat telepítettem...

Olyan játékokat telepítettem fel a gépre, amiket csak crackolni kellet, végigvittem és most le akarom törölni, de, hogy kell?

Figyelt kérdés
Belemegyek a Vezérlőpultba, ott a Programok telepítése és törlése, hiválasztom amit törölni akarok, megnyomom a Módosítás/eltávolítás gombt, megkérdezi, hogy biztos akarom-e törölni, megnyomom az igen gombot, aztán megkérdei, hogy kívánom-e megtartani a mentéseket és itt ha igent, ha nemet nyomok ez jön be: "Neccesary uninstallation information does not exist. You need to reinstall Hitman: Contracts before you can uninstall. Most mit csináljak?
2009. okt. 25. 16:12
 1/6 anonim válasza:
keresd meg, hogy hová tette a profilodat ill a játékállást. lehet a dokumentumokban, vagy a telepítés helyén c:/program files/hitman/saves például. másold ki, aztán uninstall, elvileg így lehet.
2009. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, de én ezt így nem értem. Kérlek írd le valahogy máshogy.
2009. okt. 25. 18:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit kell kimásolnom? Hogy néz ki?
2009. okt. 25. 18:15
 4/6 anonim válasza:
ismered a fájlkezelést? akkor tudnod kell miről beszélek! Jobban nem tudom leírni. A játék alkalmával a program egy könyvtárba menti a játékállás/profilt, azt a játék telepítési útvonalán találod meg (lásd föntebb). sajnos nem ismerem a játékot, és nem tudom pontosan milyen könyvtárba menti a játékállást, de ha ezt megtalálod akkor azt lemásolod valahová (egy másik könyvtárba). Amikor uninstall van akkor azt válaszd, hogy nem akarod megtartani a játékállást és kész. le is veszi a játékot.
2009. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt csináltam: megkerestem ahová telepítette a játékot; sajátgép; Helyi lemez C; Program files; Eidos; Hitman Contracts, ott volt minden, azt kimásoltam egy mappába az asztalra és úgy próbáltam uninstallálni, de ugyanaz volt=(
2009. okt. 25. 20:51
 6/6 anonim válasza:

jaaaaa, azt hittem a játékállás kell! Akkor meg szedj le valami cleaner progit, pl easy cleaner, az ki tudja szedni a registry-ből a bejegyzést, ha zavar :)

nem értettem a kérdésed :)

2009. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!