Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hackelés, Crackelés tanulható?

Hackelés, Crackelés tanulható?

Figyelt kérdés
Csak annyi lenne a kérdésem hogy valamelyiket lehet tanulni valamien tanfolyamon? Vagy van rá valamien lehetőség?

2013. aug. 4. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

1. A Crackerek hekkerekből lesznek...

2. Mint minden, ez is tanulható. pl: Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar, vagy BME Infó kar.


"valamien"

De neked nem fog menni...

2013. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ehhez tisztázni kell a fogalmakat. A hacker egy foglalkozás (szoftver és rendszer biztonsággal foglalkozik), a cracker pedig hasonló tudással rendelkező egyén, aki szoftverek törésével, adatlopással és hasonló nyalánkságokkal foglalkozik. A cracker hivatalosan egy bűnöző (de nem feltétlen az ellenségük - lásd pl. megfizethetetlen játékok és programok crackjei), a hacker meg egy foglalkozás.

Amúgy konkrétan ezek olyan szinten vannak, hogy ehhez nem elég az, ha eljársz egyetemre informatikát tanulni. Ennek kell szentelned rengeteg sok szabadidődet és ez kell hogy legyen a hobbid, máskülönben esélytelen.

Tanulni tanulható, de nem tanítják sehol.

2013. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól még hogy nem jó a nyelvtan tudása meg az iq-ja mondjuk attól még lehet okos kb énis igy vagyok iq teszt beadott 95 -öt mondom lol erre hogy kb én vagyok egyedül első óta kitünő és kb a legjobb ez emelt matek osztályba de ugy látszik akkor mégis hülye vagyok . a kérdésre válaszolva igen tanulható bár programozást kell tudni magas szintem aminek az elsajátitása hosszadalmas és picit unalmas folyamat.
2013. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De kérdem én semmit nem lehet el írni?
2013. aug. 6. 05:33
 5/5 anonim ***** válasza:
van rá lehetősség a netacadémi minden évben rendez etikus hacker képzést de nagyon drága ink tanulj a neten nem mondom,hogy könnyü..
2013. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!