Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok...

Milyen programmal tudok virtuális meghajtót olvasni?

Figyelt kérdés
csak a tartalmát ellenőrizni, kimenteni belőle fájlokat ilyen célra
2013. aug. 4. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl total commander.
2013. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy mit? Vírtuális meghajtót olvasni? A vírtuális meghajtó az olvasó. Azt nem tudod olvasni:D Vagy nem tudom pontosan milyen fájlok kellenének neked belőle.
2013. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Ha arra gondol a kérdező, ahogy én értem, akkor arról van szó, hogy szeretné valamilyen képfájlból kinyerni a tartalmát. Ehhez nyilván be kell olvastatni a képfájlt a virtuális meghajtóba, majd valami fájlkezelővel (ezért írtam a total commandert) ki másolhatja a fájlokat, amik kellenek.

2013. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Komplikato ***** válasza:

Belenézni, pakolgatni MagicIso-val, bár nyilván van még halom program.

Virtuális meghajtóba képfájlt használni bármilyen virtuális meghajtóval, Alcohol vagy VirtualCloneDrive, stb.


Ha megnyitható, akkor meg bármilyen fájl manager programmal, Total Commander, Windows Explorer, stb. menthetsz ki belőle.

2013. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos elirtam a kerdest, virtualis merevlemezt kellene beolvasni
2013. aug. 5. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!