Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jön fel nekem ez?

Miért jön fel nekem ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit lehet vele kezdeni, mi lehet a baj?

[link]


bármire kattintok visszajön.

tudja valaki a megoldást?



2013. aug. 5. 00:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem fut a háttérben a 7-Zip vmelyik komponense? A forrás a TEMP mappára mutat, ami ugye az ideiglenes fájlok, mi történik, ha azt kiüríted, próbáltad már? Háttérben milyen folyamatok futnak?
2013. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

hello

köszi a választ

még a kérdésedet sem értem :)

nem tudom futnak-e mitől lehet, és hogy lehet azt megnézni?

lehet feltörték a gépem?

2013. aug. 5. 00:18
 3/16 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen :) ctrl+alt+del bejön a feladatkezelő ott pedig a folyamatok fülre katt
2013. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
vírus lehet legrosszab esetben, de ez a feltöréses dolog, nem úgy van, hogy hopp csak feltörjük, meg ha már 1szer "feltörték",valszeg nem akarják, hogy észrevedd őket, márpedig most ez eléggé szembetűnő jelenség, szal nyugi, elhet, hogy csak 1 rosszul törlődött program
2013. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a folyamatokról küldj képet légyszives, ha ott nincs semmi gyanús, akkor leírom hogyan töröld a TEMP mappát, azután meg meglátjuk mit szól hozzá :)
2013. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

[link]


tessék

köszi az eddigieket, várom :)

2013. aug. 5. 00:31
 7/16 anonim ***** válasza:

Nos lődd ki kipróbálásként az alábbiakat:

hpqtra08.exe

(nekem annak idején nyávogott a HP driver összevissza...szal nincs kizárva)

hpwuschd2.exe

ielowutil.exe (am ha rám hallgatsz firefoxot használj)

nmindexstore..

hmmmm egyefene lődd ki a dllhostot is, aztán várj, ha megint feldobja akkor ne zárd be hanem írdd le nekem, hogy ott lent pontosan milyen fájlra mutat mert nem látni teljesen a nevét, neten meg hiába kerestem, és mikor feldobja akkor is nézzünk meg 1 folyamatlistát légyszi

2013. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

[link]


remélem erre gondoltál

a kis nyilra hiába kattintok nem mutatja hogy milyen fájlal van baja, csak annyi látszik...

újraindítottam a fájlok leállítása után de megint feljött..

a dlhost vagy melyik már nem volt ott...

feladarkezelőt most elfelejtettem megnyitni, bezártam, és csak újraindításnál jepenik meg ez az ablak.

lehet ebből amugy valami nagy baj? érdemes aggódnom?

2013. aug. 5. 00:59
 9/16 anonim ***** válasza:
Rá tudtam keresni most már, nagy eséllyel, valamelyik HP szoftverrel van gond, lehet, hogy nem törölted le rendesen, vagy újratelepítetted és hiba csúszott be stb. Csináld a következőket: futtatásba írd be, hogy msconfig és futtasd persze majd menj rá az automatikus indítás fülre és ha ott találsz olyat ami erre a fájlra mutat (status.msi) akkor vedd ki a pipát. Nem kell aggódnod szerintem, pusztán csak zavaró tud lenni.
2013. aug. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszi

és mondcsak ez win 7en hogy tudom megtenni?

hogyan kell futtanom ? :)

2013. aug. 5. 01:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!