Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Billentyűnyomásra hang?

Billentyűnyomásra hang?

Figyelt kérdés
van program amivel ezt be lehet állítani? pl: megnyomom a k-t vagy a g-t valamien hangot ad ki a gép.... mint az okostelefonokban

2013. aug. 5. 23:20
 1/1 Válasz Vilmos ***** válasza:
54%

Óhhh, hogyne XDDDDD

Anno írtam erre egy jó kis vírust, aztán usgyi rá a könyvtári gépekre!

Vagy egy hónapig a magam költötte dallamoktól zengett a könyvtár, a gyorsan gépelőknél persze csak úgy folytak a hangjegyek, a könyvtáros meg még pont nekem öntötte ki a lelkét, hogy hogy kiszúrt valaki vele, és hogy ki csinálhat ilyet... =D


Amúgy nem hülyülök : tényleg írtam anno C#-on erre egy programot, és tényleg ráuszítottam négy gépre.

Sajnos azon a gépen, amin rajta volt a kód és a program, most nem működik (a Windows kékhalálos, a CD meghajtó meg nem működik)... =(


De ha tényleg érdekel a dolog, és nem túl sürgős, esetleg privátban lehet róla szó, a paraméterek megadásával ;)



Persze azt nem tudom : lehet, hogy van erre más milyen program is.... én nem tudok róla. Ha úgy gondolod, felőlem akár megvárhatod, hátha érkezik még válasz... :)

2013. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!