Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Media Player nem...

Windows Media Player nem játsza le a DVD-t. Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ezt írja ki: A Windows Media Player pillanatnyilag nem tudja lejátszani a DVD-videót. Próbálja meg úgy, hogy csökkenti a képernyőn megjelenített színek számát vagy a képernyőfelbontást. További megoldásokról a DVD-hibaelhárítóból tájékozódhat, amely a További információ gombra kattintva indítható el.

Értem hogy mit akar, de nem találom hogy hol lehetne ezeken állítani. Segítséééég!


2013. aug. 6. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a win media playert. rakd fel pl a vlc-t vagy a kmplayer-t, esetleg a bsplayert. ezek valószínűleg le fogják játszani.
2013. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemcsak ennél a kérdésnél, de rögtön rávágják szerencsétlen kérdezőnek, hogy hagyja a Windows Media Playert és tegyen fel másik lejátszót, ahelyett hogy a probléma megoldásában segítenének nekik. Kedves Kérdező, ha a jobb egérgombbal az asztal hátterére kattintasz, és az így előjövő ablakban a Beállításokat választod, akkor alul állítani tudod a felbontást és a színmélységet.
2013. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, valóban azt ajánljuk, hogy felejtse el és ez nem véletlen. A felsorolt lejátszók lényegesen jobbak dvd és egyéb video fájlok lejátszására és pont azért ajánljuk ezeket mert így többé nem kell titokzatos hibaüzenetek megfejtésével és hibaelhárítással foglalkozni. ;)
2013. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szrencsére nekem nem volt problémám vele. A szükséges kodekek telepítése után minden videót lejátszott, amire nekem szükségem volt (mp4, flash, dvd, xvid/divx stb...). Több más lejátszót is kipróbáltam, de végül visszakanyarodtam a jó öreg wmp-hez. :) Szép, átlátható kinézet, egyszerű beállítások, médiatár, stb. Persze kinek a pap, kinek a papné. :)
2013. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!