Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tölt be a windows xp-m,...

Nem tölt be a windows xp-m, folyamatosan újraindul, betölt az xp emblémáig, elsötétedik a kép, és újraindul. Csökkentett módot sem enged, nem bootol cd-t, semmit nem tudok vele kezdeni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Már mindent megppróbáltam.



Úgy kezdődött,hogy a fifa11 játkot akartam telepíteni a c/windows/system32 mappában az msvcrt.dll fájlt átírtam, majd a futtatásban a következőt írtam be:regsvr32 MSVCRT.DLL Majd nem tudta regisztrálni.Meg akartm próbálni csökkentett mód parancssorral-al és azóta ezt csinálja.....



Kérlek segítsetek,mert fontos dolgok,és fájlok vannak a meghajtón....



2013. aug. 6. 11:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A C: a rendszerpartíció elvileg azon van a windows, bár úgy látszik neked az F: -en is van egy :)
2013. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
De gondolom az F: az maga a lemez lehet szóval a C:-t javítsd
2013. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
amíg te nem adod ki neki a formázás utasítást nem formáz magától semmit.
2013. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
egyébként szerencsére mindenhol van mégse vagy visszalépés lehetőség, és mindenre rákérdez a telepítő.
2013. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
azt mondták csak akk tudok javítani,ha eredeti az xp-..de nekem sajnos nem...akk semmi értelme a javításnak???
2013. aug. 6. 13:43
 16/18 anonim ***** válasza:
keksz99 ha nem vetted volna észre kijavítottam magam rögtön a hozzászólás után...és sry de ember vok én is hibázhatok, na de te biztos egy tökéletes ROBOT vagy :D XD Az eredetiségért akkor nyávog, ha rendszerhelyreállítást csinálsz (F2 telepítésnél) a javító konzolhoz és az osa kiadott parancsokhoz nem kell eredeti xp
2013. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
mondjuk, ha nem eredeti az xp akkor be lehet csapni pl egy serial code-al de szerintem a nem eredeti xp-t is lehet javítani.
2013. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Oks..Köszi mindenkinek.Végül újraraktam a gépet.Most jelenleg az internettel bajlódom.De ment a zöld kéz mindenkinek :)
2013. aug. 6. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!