Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a Skype-om?

Miért nem megy a Skype-om?

Figyelt kérdés
Ahol az óra van (jobb alsó sarok) és a melleti ikonoknál fehér a skype jel és ha rámegyek azt írja ki, hogy nincs bejelentkezve... ha rákattintok, megjelenik az ablakja amin csak az van kiírva, hogy skype és alatta azok a felhők vannak, szal semmi bejelentkezési cucc... már próbáltam letölteni, de nem tudja telepíteni... ötletek?
2013. aug. 6. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Triviális, de próbáltad a gépet újraindítani?
2013. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez a bajom, eddig letöltöttem a skype 4.2-es verziót, azzal működött, de vagy egy hónapja a régi programot már nem engedi letölteni.

Átmenetileg a Skype Portable ment helyette, már az sem megy.

Csak a kék képernyő a felhőkkel.

De úgy látom másnak is van ezzel baja.

Azt javasolták, hogy aki Norton Security-t használ, az kapcsolja ki, töltse le úgy a Skype-ot, atztán kapcsolja vissza a Nortont.

Az én gépemen viszont avast! van, ezt meg még törölni sem tudom, mert nincs uninstall a menüben.

2013. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, most sikerült életet lehelni bele, igaz tök üres a partnerlistám.

A Start menu Futtatásba gépeld be a dxdiag.exe szöveget, és futtasd a directx vezérlők tesztelését, szépen sorba mindegyik fülön. Vagy kettőnél kiírta a windows, hogy átmenetileg le van az a vezérlő tiltva, ott kell engedélyezni azt a vezérlőt. Mind a kettőt engedélyeztem, és letöltöttem megint a skype-ot.

Csak már azt felejtettem el, hogy hogy kell összekapcsolni a facéval.

2013. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!