Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki a Freemake...

Miért írja ki a Freemake Video Converter hogy "Nincs letölthető videó", ha bemásolok egy URL-t a YouTube-ról?

Figyelt kérdés
Le akarom tölteni az Avenged Sevenfold So Far Away című videoklipjét,és amikor bemásolom az URL-t a konverterbe,ezt írja ki:"Nincs letölthető videó.A program nem talált semmilyen letölthető videót ezen a webcímen."A múltkor egy másik videót (Avenged Saevenfold-Nightmare) másoltam be és letöltötte.Viszont mostújra próbáltam letölteni a nightmare-t,arra is azt adta ki h nincs letölthető videó pedig a múltkor már letöltöttem...
2013. aug. 7. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert a YT időről időre befoltozza azokat a kiskapukat, ahol ezek az alkalmazások bejutnak. Ilyenkor az alkalmazás fejlesztői is jönnek új verzióval. De szerintem használd a YTD nevű programot. Az frissítés nélkül 99%-ban működik.
2013. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!