Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan vegyem lejjeb a grafiká...

Halalfalo kérdése:

Hogyan vegyem lejjeb a grafikát (Garry's Mod)?

Figyelt kérdés

Van egy játék, (Garry's Mod)

ami csak kissebb felbontással fut a gépemen.

Újra kellet telepítenem a gépemen a játékot, de nem tudom lejjeb venni a grafikát, mert mire belemegyek az options-be, és ott a video fülre, addigra kifagy a játék. Újraindítom a gépet, belépek a játékba és megint. Nem tudok eljutni a videóbeállításokig.

Az lenne a kérdésem, hogy át lehet-e állítani a felbontást a játékon kívül? Lehet, hogy valamelyik config fájlban lehet átírni, de nem találtam.

Ha esetleg tud valaki megoldást, annak köszönöm a válaszát.



2013. aug. 7. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kell lennie egy config.cfg fáljnak valahol. Nagyon összevissza vannak benne a szövegek, szóval kérd segítségül a youtube-ot a videó átíráshoz. Én csak egy csóró játéktorrenező vagyok, steam mentes kalózverzióm van, nem eredeti. én elküldenék egy config fájlt, de kétlem hogy működne egy másik verzióval. Nekem garry's mod 12 digitalzone edition van.
2013. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is ilyen helyen kell keresni, de kb 3 ilyet találtam, azokban nincs semmi , a 4.-ben pedig a billentyűzetet lehet állítani :(
2013. aug. 12. 11:43
 3/11 anonim ***** válasza:
hmmm... meg tudnám oldani. de kb. 17-kor leszek újra mert megyek itthonról el. egy csökkentett portal.exe fájlt át tudok írni garry's modra, és reseteli az egész beállítást. 17-kor beszélünk, és elküldöm valahogyan.
2013. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha megteszed, ezer hála :)
2013. aug. 12. 12:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Hamarabb megjártam. Nem is kell tölteni. Ugye a gmod valószínüleg parancsikonról indul. jobb egér a parancsikonon, ott van az elérési út. Így néz ki például: "C:/Program Files/Garrysmod/hl2.exe" -game garrysmod

javítsd ki a végét erre:

"C:/Program Files/Garrysmod/hl2.exe" -game garrysmod -window -dxlevel 81 +mat_forcehardwaresync 0

okozd le és elvileg megy. Ha steam-ből indítod, persze más a helyzet.

Így directx 8.1-ről megy és pár material fekete lehet. Ha mindent beállítottál és vissza szeretnéd váltani directx 9-re, javítsd ki a 81et 90re. A biztonság kedvéért visszaállítás után nézd át a beállításokat.

2013. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom
2013. aug. 12. 14:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Na?
2013. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem megy, de letöltök egy másik tipusú Garry' s mod-ot

(valami agyon crackelt verziót)

És kipróbálom azon is.

2013. aug. 12. 14:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha íny nem ment akkor nem is a beállításokkal volt a baj. A csökkentett módot írtam le neked. Ennyit tehettem. Sajnálom :(
2013. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged.

Pont most kezdtem volna el videózni :(

Már az intróm félig kész van.

Évadokra lettek volna bontva a történetek, 1 évad 20 részes lett volna. A karakterek és a tulajdonságaik megvannak.

Az évad 1 részes és 3 részes kvadrológiákból épült volna fel. Ráadásul nem gyenge történet író vagyok, az összes fogalmazásomra 5-öst kaptam az elmúlt 7 évben. Izgalamas, és cselekményes lett volna...


Na mindegy, ennek annyi :/

2013. aug. 12. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!