Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki jártas az InDesign...

Valaki jártas az InDesign programban?

Figyelt kérdés
Részletes segítség kéne, hogy miként tudok betördelni egy cikket, 1 hét és pótvizsgázom belőle. :(

2013. aug. 7. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Súgó, tutorialok, vizsgatétel vagy tananyag átnézése elég kell hogy legyen, ugyanúgy ha megnyitod a programot és végigpróbálgatod milyen funkciói vannak.


Mivel egy komplex műveletsor elvégzésére képes profi programról van szó, nem megoldható hogy bárki is elkezdje leírni mit és hogyan kell csinálni. Részben azért mert órákon át lehetne fejtegetni, részben azért mert nem derül ki hogy mit tudsz és mit nem, részben azért mert neked kell eldönteni hogy mit akarsz létrehozni a programban és nem másnak.

2013. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez így van, csak az a gond, hogy sok órán nem voltam bent, és lemaradtam. Könyvet meg nem használtunk, de én megvettem az adobe könyvét, viszont abban konkrétan nincs benne, hogy kell a cikket betördelni.
2013. aug. 7. 14:57
 3/3 A kérdező kommentje:
A vizsgafeladatot amúgy lementettem, amiből megbuktam. Szóval az le van írva benne, hogy mi a feladat.
2013. aug. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!