Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen progival lehet a...

Milyen progival lehet a data.hu-ról-prémiummal-a leggyorsabban letölteni egyszerre több linket is?

Figyelt kérdés
Jdownloaderrel próbálkoztam. Azzal nagyon lassú a letöltés.

2013. aug. 7. 13:41
 1/8 coopper ***** válasza:
FDM ? (Free downloiad Manager).
2013. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel nem lehet.
2013. aug. 7. 16:34
 3/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem meg lehet, de az már legyen az én bajom.


Akkor használd azt amit a data ajánl : flasget : nem jeleniti meg a data.hu-s linket, de értelemszerüen ezt kell a data.hu után irni : /help.php#help4


Sok sikert.

Üdv.

2013. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elárulnád nekem, hogyan lehet?:)
2013. aug. 7. 18:31
 5/8 A kérdező kommentje:
FDM-mel.
2013. aug. 7. 18:32
 6/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Először is a Beállitásoknál be kell állitani, hogy hány letöltést szeretnél egyideüleg engedélyezni (Beállitások - Letöltések - Hálózat itt állitsd be a kapcsolatok számát, mind három fülön, mindhárom kapcsolatot állitsd be, free üserként 1-1-1 et kell állitani)


Ha ez kész, akkor kék plusz gomb annyiszor, ahány egyidejű letöltést engedélyeztél és minden egyes plusz gpmb után megjelenő ablakba :

- Linket beilleszted.

- pipa a "Felasználó és jelszó szükséges" elé (ha kell, elvileg a másudik ablakba már nem kell)

- Beirod a felhasználónevet és jelszót (a második ablakba már elvileg benne lesz)


Aztán hajrá.


Sok sikert.

Üdv.

2013. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jDownloader-rel a legegyszerűbb, csak kimásolod az url-t és már tölti is.

De ne felejtsd a programban beállítani, hogy prémiumod van. :)

2013. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
DataGet én ezt használom
2013. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!