Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e olyan hangrögzítő...

Létezik-e olyan hangrögzítő program, ami a számítógépen lejátszott hangokat (belülről) rögzíti?

Figyelt kérdés

Amikor épp egy filmet játszok le a gépen, akkor annak a hangját szeretném rögzíteném a gépre. (vagy egyéb hangokat, amik a gépen megjelennek) Olyan program létezik, ami nem külső mikrofont használ a hang felvételhez?! Olyasmire gondoltam, amivel pl. elég lenne lejátszani egy zenét vagy filmet, és -még ha a hangszóró nincs is bekapcsolva- ez a kis program felvenné ami hangok megjelennek a gépen ...szóval elég érthetően írtam le ? :D ...bár lehet, hogy ilyen csak az én fantáziámban létezik :) ... szóval azért kellene nekem ilyen, mert ezek a kis hangfelvevős programok jók ugyan, de elég silány minőségű lesz az eredmény. susog, sziszeg, recseg... és elég hangosan kell lejátszani a filmet, hogy valamelyest értékelhető legyen a felvétel...


A válaszokat előre is köszönöm :)


2013. aug. 7. 23:11
 1/3 anonim válasza:
én az ilyet régen ha jól tudom úgy csináltam hogy a gépet saját magával kötöttem össze
2013. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Erre a funkcióra szinten minden hangrögzítő alkalmas, aminél ki lehet választani a bemenet forrását.

Szoktam ilyen célra használni a Néró hangszerkesztőjét is (Nero Wave Editor), és az Audacity nevű ingyenes programot is.

Bemenetként mindkettőnél valami olyasmit kell kiválasztani, hogy "Hanghullám kimenet, vagy Wave, vagy Mp3". Ezek az elnevezések a hangkártyától, illetve annak a vezérlőprogramjától függően gépenként változhatnak.

Ha ezt állítod be, majd elindítod a felvételt, bármit rögzít, amit a géped játszik le éppen.

2013. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2013. aug. 8. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!