Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Samsung Galaxy Minim...

Válaszkénenagyon kérdése:

Van egy Samsung Galaxy Minim 2.3.6-os Androiddal. Szeretném az Androidját frissíteni mivel csomó progival nem kompatibilis. Lehet rajta segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy van a jelly bean stb. ilyen Android szofszvert szeretnék rátenni. Ha lehetséges akkor úgy hogy Telefonon keresztül ne kelljen hozzá számítógép. Ha hülyeséget írtam akkor bocs mert nem vagyok egy nagy elektronikus szakértő.

#frissítés #Android #Samsung #Kompatibilis Elektronika
2013. aug. 8. 11:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud ilyen magyar nyelvű videót akkor légyszives linkeljetek':))))))))))))
2013. aug. 8. 11:52
 2/3 Doroff válasza:

Nagyon nem értek a telefonokhoz, de kétféle procival jelent meg a Galaxy Mini. Nekem a gyengébbik van és frissítettem a 2.3.6-ra. Iszonyú lassú lett tőle a telefon. A fiamnak az erősebbik van, az simán viszi ezt az androidot.

Nem kell hozzá a számítógép, de regisztrálni kell a Samsung oldalán...

2013. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezzel nem kerültem előrébb, de azért kösz!:)))))
2013. aug. 15. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!