Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy HP Compaq 615 laptopom...

Van egy HP Compaq 615 laptopom win 7 van rajta és xP re szeretném cserélni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
amikor beteszem a CD -t akkor betolti hogy mi találhato a gépben aztán kiírja hogy a windows setup elindítsa a windows ot de kikapcsol a laptop már tobbszor is probáltam de nemmegy.

2013. aug. 8. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rosszul állsz neki. Bootolni kéne a lemezről...
2013. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bevan bootlva már telepítettem windows ot nem 1 szer
2013. aug. 8. 17:10
 3/11 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg azt, hogy egy partició kezelő programmal (pl. a Hiren's Boot cd-n lévő Ranish Partició Manager pőrogrammal), vagy a windows 7 telepitő dvd-vel először, tök üresre gyalulod a HDD-et (csak egy partició maradjon és az is üres legyen).


Hátránya, ha igy sem sikerül telepiteni a win xp-t akkor újra kell telepiteni a win7-et is, és ha nem a particiókkal van gond, akkor az is előfordulhat, hogy a win 7-et sem tudod ujra visszarakni.


Sok sikert.

Üdv.

2013. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én valami olyasmit olvastam hogy a VGA nak van koze hozzá hogy nemismeri fel az XP vagy mi angolul nem tudok nagyon szoval megoldani sem tudtam
2013. aug. 8. 18:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha SATA merevlemezed van, akkor drivert kell szerezni először!
2013. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oké és légyszi tudnál linket adni?
2013. aug. 9. 10:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Ki kell derítened, hogy milyen merevlemezed van...
2013. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
[link] tess
2013. aug. 9. 20:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is Hitachi van, de én nem találtam a sajátomhoz drivert. Közben találtam egy olyat, hogy a BIOS-ban van egy "SATA Device Mode", azt át kell állítani IDE-re, és működni fog a telepítő (forrás: [link]
2013. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Oppá, hibásan írtam be, bocs :D : [link]
2013. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!