Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezek a mini alkalmazások,...

Ezek a mini alkalmazások, miért néznek így ki a laptopomon? Windows 7

Figyelt kérdés
Megpróbáltam, két gyárit ( egy processzor mérő mini alkalmazást és egy időjárás mini alkalmazást ) amelyeket valamiért rosszul mutat. Ezután leszedtem egyet az internetről ami elég jól néz ki(processzor mérő mini alkalmazás), ezt az internetest szívesebben használnám mint a gyárit. De sajnos ezt is valamiért rosszul mutatja. Ezt a mini alkalmazást szedtem le: [link] De sajnos az összes mini alkalmazást ilyen rosszul mutatja: [link] A kérdésem az lenne, hogy miért van ez és hogyan tudnám megcsinálni. Előre is köszönöm a segítséget. :)
2013. aug. 9. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a problémám jó rég,de máig sem tudom mitől volt
2013. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:( Pedig nekem mindig is tetszettek az ilyen mérő programok :D Nagyon sajnálnám ha nem lehetne megcsinálni, szóval valaki segííítsen !
2013. aug. 9. 16:01
 3/14 A kérdező kommentje:
És neked, hogy oldódott meg?
2013. aug. 9. 16:19
 4/14 anonim ***** válasza:
lecseréltem a windowst.próbáld meg visszaállítani a gépet egy korábbi időpontra mikor még működtek az alkalmazások hátha sikerül
2013. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért, ilyen gép-zseni nem vagyok :( Hogy kell visszaállítani? A visszaállításnak vannak valamilyen következményei, mondjuk adat vesztés?
2013. aug. 9. 16:25
 6/14 anonim ***** válasza:

szerelő vagyok de most hirtelen nagy szégyenemre nem tudom mindenesetre a dolgaid másold külön adathordozóra vagy partícióra a biztonság kedvéért és a visszaállítási segédet itt meg találod

[link]

2013. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg nincs egy másik módja annak, hogy megcsináljam?
2013. aug. 9. 16:33
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem a minialkalmazás könyvtárából fontos fájlok hiányozna és azért jeleníti meg így neked ..hát esetleg másik megoldás hogy a windowsot fel frissíted dvd-ről.....most olvasom hogy a dokumentumokra nincs hatással a helyreállítás
2013. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt írja: " Nem jöttek létre visszaállítási pontok a számítógép rendszermeghajtóján. Visszaállítási pont létrehozásához nyissa meg a Rendszervédelem-eszközt"
2013. aug. 9. 16:44
 10/14 A kérdező kommentje:
Esetleg internetről nem tudok letölteni egy programot, ami helyrehozza a windows 7-et? Persze csak akkor, ha tényleg az a probléma, hogy fontos fájlok hiányoznak a minialkalmazások mappából, és azért jeleníti meg őket így.
2013. aug. 9. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!