Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítésekor...

Windows 7 telepítésekor felcserélte a partíciókat?

Figyelt kérdés
Újra raktam a winfost és a 2 partíciómat, mintha felcserélte volna. Pedig a c-t formáztam le és a d-re átmásolt mindent, ami korábban a d-n volt, de a d-ről meg eltűnt minden adatom. Mi a rák ez? Vissza lehet valahogy állítani?
2013. aug. 9. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Visszaállítani csak profi eszközökkel lehet, de az mocskosul drága.

Lehet, hogy csak te formáztál véletlenül rossz partíciót.

Ezért kell a fontos adatokat egymástól független helyeken is tárolni. Ilyesmire nem árt venni egy kisebb kölső HDD-t. nem olyan drágák már. A kisebb dolgok meg felmehetnek felhőbe.

2013. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Telepítéskor, direkt a C-re nyomtam, még ki is dobta, hogy nem lehet telepíteni, csak formázás után engedte. Viszont az az érdekes, hogy a két partíciót gyakorlatilag felcserélte, csak épp a D-t formázta le, viszont az eredeti windows-t is fenthagyta. Sok fontos adat nem volt rajta, azokat lementettem, de akkor is idegesítő egy ilyen bug! Utána olvastam, másnál is volt ilyen! :S
2013. aug. 9. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen. Ha telepítettél rá oprendszert, akkor azt nem tudod visszahozni. Erre szoktam írni, hogy telepítéskor, formázáskor és partíció törlésekor NEM betűjel alapján tájékozódunk, hanem a partíció mérete alapján és akkor nem jársz így. Sajnos...
2013. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akkor is! Tizen-sok éve telepítek Linuxot, mac os-hez is volt szerencsém, de ilyet még nem láttam! A k anyját a microfosnak!
2013. aug. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!