Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S! Segítség kellene...

S. O. S! Segítség kellene GTA-s játékban. Lehet-e Win 7-re vagy Win 8-ra telepíteni?

Figyelt kérdés
Melyik Gta játék megy Win 7-en vagy Win 8-on? Letöltöttem a Vice City-t és a San Andras-t, de egyik sem megy, egyik ismim azt mondta ezek a játékok csak Win 98-on vagy XP-n mennek :S
2013. aug. 9. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az SA lazán megy Win7-en.
2013. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Win 7, nekem mind a kettő megyen, bár nem használom :) Win 8 is menni fog
2013. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőn megy. Ez biztos.
2013. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) ati 800 xl videokártyát használtam, azon nem futott egyik sem (a far cry sem) alaplapi vidikártyával fut a San Andras és a far cry, de a vice city nem. két cd-s, és mikor telepíteném, akkor az egyik cd-t nem látja, így ikertelen :S tehetem bárhova nem látja :S ccrack-elve van. kicsit sajnálom, hogy aznem megy, mert gyermekkorom kedvenc játéka volt :) :S :)
2013. aug. 10. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!