Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 újratelepítése hdd...

Windows 8 újratelepítése hdd cserével?

Figyelt kérdés
Van egy gyárilag előtelepített windows 8-al rendelkező notebook.A gyári hdd helyett egy nagyobbat szeretnék belerakni.Arra szeretném úgy felrakni a rendszert hogy eredeti maradjon.Telepítésnél a windows kifogja olvasni a serial-t?

2013. aug. 10. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:

mivan? és miről szeretnéd felrakni?

amúgy valahogy meg lehet nézni hogy milyen seriallal aktiváltad a windowsod... ha kell írj privátot ,megkeresem és leírom részletesen.

2013. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy ezekben a gépekben gyárilag a bios tárolja a windows serial-t.Ha letöltök egy windows 8-at és azt feltelepítem akkor elméletileg eredeti lesz a feltelepített windows,nem?Vagy az egyszerűbb ha a gyári windowsról készítek egy másolatot a gyári recovery programjával és a másik hdd-re felrakom?
2013. aug. 10. 20:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még csak nem is hallottam olyat hogy a bios eltárolja a serialt!Én nem nagyon bíznék ebben a helyedben.
2013. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is a biosban van a termékkulcs beépítve,nincs küön COA matricám a laptopon..
2013. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor bocsánat!
2013. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
először mindenképp csinálj recovery dvd-t csak utánna telepíts.a termékkulcs be van a gépbe programozva úgy hogy még aktiválni sem kell a windowst mert magától aktiválódik (tapasztalatból)
2013. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem sincs matrica.A gyári hdd-re van felrakva a win 8 egy mellékpartícióra ahonnan visszatudod állítani, de ha kicserélem a hdd-t akkor mi a helyzet?Szerintem akkor át kell menteni a másik hdd-re az egész win-t
2013. aug. 10. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
értelek.nekem is úgy van..mondom elég ha csinálsz recovery disket és az nem is baj hogy ki törlöd a recovery partíciót az a fő hogy meg legyen a helyreállító külön adathordozón és akármikor tudj telepíteni ha kell
2013. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak kíváncsiságból meg kérdezhetem hogy nem toshiba-e a laptopod?
2013. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Samsung notebook.
2013. aug. 11. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!