Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gears of War játékot miért...

Papp Márkus kérdése:

Gears of War játékot miért nem tudom törölni a gépről?

Figyelt kérdés
Föltetelítettem a játékot de nem a (C) meghajtóra akartam tenni hanem oda ahova a többi játékot is telepítem. Így fogtam és áthelyeztem és nem indult el, ezért töröltem a mappát. Mikor megint telepíteni akartam akkor az uninstall-t hozta be és az meg nem müködik. Mindig ezt a hibát adja ki. "hiba száma: 0x80040702 Description: A DLL betöltése nem sikerült: GameuxinstallHelper A telepítés megszakad. Már probáltam a rendszer helyreállítást de nincs helyreállító lemez. Ilyenkor mit tegyek hogy elkerüljem a windows reinstall-t ?

2013. aug. 11. 12:24
 1/1 A kérdező kommentje:
a telepítésnél próbáltam az autorun-t Gears of War windows installer-t meg a setup.exe-t is de semelyiik se telepíti/törli
2013. aug. 11. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!